פקס:  03-5781178 ליצירת קשר ניתן לחייג:  03-5707756
כתבו לנוצור קשר

זרוע לטלויזיה

זרוע לטלוויזיה - זה תלוי בכם

זרוע לטלוויזיה - זה תלוי בכם

מעוניינים לתלות את הטלוויזיה החדשה השטוחה על הקיר ולנצל ביעילות את החלל בחדר? תופתעו לגלות אך למתקן עליו תלויה הטלוויזיה מגוון רחב של אפשרויות ועיצובים

מעוניינים לתלות את הטלוויזיה החדשה השטוחה על הקיר ולנצל ביעילות את החלל בחדר? תופתעו לגלות אך למתקן עליו תלויה הטלוויזיה מגוון רחב של אפשרויות ועיצובים. חלק מהעיצובים כוללים אפשרות להסתרת החיווט מאחורי המסך ואחרים מאפשרים הטיות בזוויות שונות. במאמר זה נפתח בפניכם עולם שלם שאולי עדיין לא הכרתם בתחום המגוון של זרועות לטלוויזיה.

איך הזרוע עובדת?

זרוע לטלוויזיה מתחברת למסך באמצעות שני סרגלים המתחברים לחורים בגב המסך (תקן VESA). קיימים מתקנים שאינם מאפשרים תנועה של מכשיר הטלוויזיה (תוך אפשרות לכיוון אופקי ואנכי של המכשיר) ומתקנים מתקדמים יותר, המכונים "זרועות" המאפשרים תנועה נוחה של המכשיר בעת הצורך. הזרוע מתחברת לטלוויזיה מצד אחד ולקיר מהצד השני ומאפשרת לתלות את הטלוויזיה בכל זווית שתרצו.

מה צריך לקחת בחשבון לפני שבוחרים זרוע לטלוויזיה?

תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגים ועיצובים כמו עיצוב זרוע חד מפרקית, זרוע תלת מפרקית, זרוע נישה, הטיה או עיצוב אוניברסלי המתאים לשלל דגמים של טלוויזיה. לפני שרוכשים את הזרוע כדאי לקבל יעוץ מקצועי מהחברה המשווקת על מנת לבחור את הזרוע שתתאים לסוג המסך שלכם ולצרכי ההתקנה. פרמטר נוסף שיש לקחת בחשבון לפני ההתקנה הוא מה סוג הקיר עליו אתם מתקינים את המסך ומה משקל המסך. כאשר מתקינים זרוע חשוב לבחור בקיר בטון או בקיר עשוי לבנים. זרוע לא תולים על קיר גבס!!

איך מסתירים את החיווט של החוטים?

חלק מהזרועות כוללות חריצים שנועדו להסתרת הכבלים מאחורי הטלוויזיה. כבלי החשמל משולבים בין החורים וכך החלק העודף של הכבל אינו נראה לעין. המסך השטוח נראה לעומד מלפניו כאילו הוא "צף" מול הקיר. ככל שמכשיר הטלוויזיה גדול יותר, קל יותר להסתיר את החוטים מאחוריו – אך מה תעשו כאשר תתלו מסך קטן יותר? הזרוע עצמה תשמש כבסיס סביבו תוכלו לכרוך את הכבלים וליצור מראה אסתטי.


איך אפשר להטות את הטלוויזיה או להרחיקה מקיר?

שני מנגנונים נפוצים משמשים לקביעת מיקום הטלוויזיה על זרועות שאינן צמודות לקיר. הראשון הוא מפרקים שנועדו ליצור זוויות שונות והשני הוא מתקן מסוג אקורדיון המתאים לנישות בקיר ומאפשר להרחיק ולקרב את המסך עד לאפס עם קוו הקיר. בעיות שונות ומורכבות יותר נפתרות בעזרת ייצור אישי לפי תנאי השטח ודרישת הלקוח.


באילו צבעים אפשר לבחור זרוע לטלוויזיה?

זרועות אלה מגיעות במגוון צבעים כאשר הנפוצים שבהם הן שחור או כסוף. היות ובדרך כלל גב המסך בצבע שחור נמליץ על זרוע בצבע שחור. הזרועות מיוצרות מפרופיל אלומיניום/ברזל המותאם לעמידה בעומסים שונים.

חברת גליל שלג מציעה מגוון פתרונות מולטימדיה, בואו להתרשם מעמודי נירוסטה, מתקני תקרה, זרועות ומגוון מתקנים אלקטרומכניים לטלוויזיה, ברוב המקרים ניתן לעצבם בהתאם לדרישות הלקוח.