פקס:  03-5781178 ליצירת קשר ניתן לחייג:  03-5707756
כתבו לנוצור קשר

מעמדים לטלויזיה ומסכי מחשב

מעמד למסך טלויזיה ומסכי מחשב

מעמד למסךמעמד למסך

מחפשים אחר פתרונות מתקדמים להעמדתם של מסכי טלויזיה שטוחים? זה הזמן להכיר את מוצרי האיכות של חברת גליל בתחום מעמדים למסכי מחשב וטלויזיה

אנחנו בחברת גליל, עוסקים ומתמחים בייצור מעמדים לכל סוגי המסכים, לרבות מסכי טלויזיה ומסכי מחשב. לרשותנו ניסיון מקצועי של למעלה מ-30 שנה בענף פתרונות השירות בתחום מתקני תלייה ופתרונות אלקטרו- מכאניים בתחום התקשורת הקולית והחזותית, כאשר לאורך שנות פעילותינו בתחום, ביססנו את מעמדנו המקצועי והפכנו להיות ה-"אורים ותומים" בכל הנוגע לייצור מוצרי תלייה והעמדה של מסכים מכל סוג ובכל גודל. בסל המוצרים המורחב שלנו נכללים מוצרי תלייה והעמדה שונים לכל סוגי המסכים כגון: זרועות לטלויזיה, מתקני תלייה לטלויזיה, מעמד לטלויזיה, מעליות למקרנים וטלויזיות, מתקני רצפה למסכים ועוד.

מעמד שולחני לטלויזיה

בקטגורית מעמדים שולחניים לטלויזיה אנחנו בחברת גליל, מייצרים מספר דגמים היכולים לשמש אתכם גם לצרכי מעמד לטלויזיה וגם לצרכי מעמד שולחני למסכי מחשב. בין יתר המעמדים המיוצרים על ידינו תוכלו למצוא מעמד אוניברסאלי המותאם למסכים שטוחים בגודל של 37 אינץ' עד 55 אינץ' ביכולת נשיאת משקל של עד 50 ק"ג. מעמדים אלו מיוצרים ממתכת והם מגיעים ברמת גימור בצבע שחור/כסוף לבחירתכם.

מעמד לטלויזיה - למי הוא נחוץ?

מעמד לטלויזיה נחוץ לכל אחד ואחת המעוניין/נת להציב את מסך הטלויזיה על גבי פריט ריהוט המיועד לשאת את משקל הטלויזיה. הצורך בהעמדת מסכי הטלויזיה נפוץ גם בדירות ובתים וגם במשרדים, כאשר המעמד האוניברסאלי המיוצר על ידינו, מהווה פתרון אופטימאלי (וגם בטיחותי) לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין/נת לוותר על האפשרות לתליית מסך הטלויזיה ובמקום זאת להציע אותו על גבי שולחן ייעודי. את המעמד לטלויזיה ניתן למקם על גבי מתקן נייד בשילוב גלגלים. במקרים אלו, המעמד לטלויזיה חייב להיות מקובע לפריט עליו הוא מונח, וזאת לצרכי ניוד בטוח של המסך מנקודה אחת לשנייה. מעמדים שולחניים למסכי טלויזיה מיועדים גם לסביבה המוסדית כגון: בתי ספר, מכללות, אוניברסיטאות וכדומה, גם לסביבה המשרדית וגם לסביבה הביתית בה לא עומדת האפשרות לתלות את המסך על גבי הקיר (בדירות שכורות לדוגמא). 

מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים מעמד לטלויזיה?

כיום, מרבית המסכים השטוחים המתקדמים המשווקים לקהל הרחב, הינם מסכים המיועדים לצרכי תלייה באמצעות זרועות ייעודים המיוצרים אף הם על ידינו. לפיכך, רכישת מעמד לטלויזיה לצורך הצבת המסך על גבי שולחן ייעודי, הינה פעולה המחייבת להתייחס למפרט המוצר המוצע וליכולת הנשיאה של מעמד למסך בהתאם למשקל המסך. כפי שכבר צויין, אנחנו בחברת גליל, מייצרים מעמדים אוניברסאליים לכל סוגי המסכים השטוחים בגדלים של 37 עד 55 אינץ' ובמשקל מסך כולל של עד 50 ק"ג. מוצר זה הינו מוצר אידיאלי עבור כל אחד ואחת מביניכם/ן המעוניין/ת להציב את המסך השטוח על גבי פריט ריהוט ייעודי, ובדומה לכל מוצר אחר המיוצר ומשווק בחברתנו, גם מוצר זה מתאפיין בעמידות לאורך שנים.

מעמדים למסכי טלויזיה - מעמד לטלויזיה - אפשרויות נוספות

בנוסף למעמד השולחני שלנו המיועד לכל סוגי המסכים השטוחים בגודל 37 עד 55 אינץ', אנו מתמחים גם בייצור של עמודי נירוסטה למסכי טלויזיה. עמודים אלו מיוצרים מנירוסטה שהיא למעשה פלדת אל חלד המתאפיינת בגימור יוקרתי ועמידה רבת שנים בתנאי קורוזיה קיצוניים. מתקנים אלו מיועדים לסביבה הביתית והמשרדית כאחד והם משדרים יוקרה ואלגנטיות בכל סביבה בה תבחרו למקום את העמוד המיועד לצרכי תליית מסכי טלויזיה בגדלים שונים. עמודי נירוסטה לצורך התקנת מסכי טלויזיה על גביהם, ניתנים להצבה על גבי כל סוגי המשטחים, לרבות משטחי שיש, פרקט, משטחי פורצלן, משטחי גרניט, משטח דק ועוד. את עמודי הנירוסטה ניתן לקבל לרצפה או לתקרה ו/או להותירם ניידים בהתאם לצרכי הצפייה הנחוצים לכם בסביבת המגורים או העבודה. 

חברת גליל מציגה: פתרונות איכותיים להעמדה ותלייה של מסכי טלויזיה

אצלנו בחברת גליל עוסקים ומתמחים בהליכי ייצור של עשרות דגמים המיועדים לצרכי התקנה, תלייה והעמדה של מסכי טלויזיה בכל גודל אפשרי. מוצרי האיכות שלנו בתחום זה, מיוצרים באמצעות טכניקות ייצור שונות כגון: עבודות בחיתוך לייזר ועבודות כיפוף וריתוך של ברזל, נירוסטה ואלומיניום. מוצרים אלו מגיעים ברמת גימור גבוהה, כאשר כל המוצרים המיוצרים על ידינו לצרכי תלייה ו/או העמדה של מסכי טלויזיה מגיעים בגימורי צבע בתנור בגוון מיוחד.

לצד מוצרי המדף בקטגוריית המעמדים למסכי מחשב וטלויזיה, מעמד למסך, אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו העסקי ליהנות מפתרונות ייצור בשיטת ה-CUSTOM MADE, באמצעותה אנו מייצרים מעמדים ומתקני תלייה בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח העסקי. ההיצע הגדול של מוצרי המדף שלנו, לצד פתרונות השירות המותאמים עבורכם ברמה האישית, מאפשרים למצוא אצלנו את המוצר האיכותי והטוב ביותר לצרכי תלייה ו/או העמדה של מסכי מחשב וטלויזיה.

google-site-verification=14a_nnJIslneOTTleIU1bCsHkpvgDvWMOusp8TTSR78