פקס:  03-5781178 ליצירת קשר ניתן לחייג:  03-5707756
כתבו לנוצור קשר

מתקנים למקרנים

מתלים למקרנים

  • מתקן למקרן
  • כלוב למקרן
  • מתלה למקרן
  • כלוב איכותי למקרן
  • מתקן איכותי למקרן
  • מתלה למקרן מבית שליל

חברת גליל מציגה: פתרונות מתקדמים לייצור מתלים למקרנים

עושים שימוש במקרני צפייה באירועים, חדרי ישיבות או לכל מטרת צפייה אחרת? מחפשים אחר הפתרונות המתקדמים ביותר לתליית מקרנים? זה הזמן להכיר את קולקציית המוצרים של חברת גליל בקטגוריית מתלים למקרנים.

מתלים למקרנים הם למעשה הגדרה רחבה לעשרות מוצרים שונים המיועדים לצרכי תליית מקרנים במקומות שונים, כאשר כל מוצר מסוג מתקן למקרן חייב להיות מותאם לסוג המקרן, מיקומו של המקרן בחלל הייעודי לצפייה ודגשים נוספים עליהם נרחיב בהמשך.

אנחנו בחברת גליל, עוסקים ומתמחים בייצור מוצרי מתקן למקרן מאז שנת 1986 ועד היום, כאשר ברשימת המוצרים המיוצרים על ידינו תוכלו למצוא מתקני תלייה לכל סוגי המקרנים, אביזרי עגינה, מוטות ניידים/קבועים למקרן, כלוב למקרן מפרק חוליות/מפרק כדורי ואביזרים נוספים המיועדים לצרכי התקנת מתלה למקרן. פיתוח המוצרים על ידינו מיושם במחלקת תכנון ופיתוח ענפה העושה שימוש בתוכנת תיב"מ מתקדמת מסוגה, כאשר כל הליכי הפיתוח והייצור נועדו להבטיח לכם את מוצרי התלייה האיכותיים והעמידים ביותר בענף. מוצרי מתקן למקרן מיוצרים על ידינו באמצעות חומרי גלם איכותיים המתאפיינים בעמידות בפני מצבי קורוזיה קשים ועמידות רבה לתנאי האקלים הישראלי. מוצרים אלו הינם מוצרי מתכת בגימור צבע בתנור בגלוון מיוחד והם מתאפיינים בין היתר בעיצוב מינימליסטי, רמת גימור גבוהה ועמידות גבוהה.

מעליות למקרנים

לצד מוצרי מתקן למקרן, אנחנו בחברת גליל מתמחים גם בהליכי תכנון, פיתוח וייצור של מעליות למקרנים. מוצרי המעלית שלנו מיועדים לחדרי ישיבות, אולם הרצאות ולכל חלל ייעודי בו קיים צורך בהתקנה קבועה של מקרני צפייה לכל מטרה. השימוש במעליות המקרנים שלנו מאפשר שמירה קונספטואלית על הסגנון האדריכלי של החלל, כאשר השימוש במקרן מתאפשר באמצעות מנגנון שליטה החושף את המקרן ואת מסך ההקרנה כאשר הדבר נחוץ ו/או לצרכי תחזוקת המקרן.

המעליות למקרנים המיוצרים ומשווקים באמצעותנו, משלבים בתוכם פתרונות מתקדמים שאף הם מיוצרים על ידינו משלב התכנון ועד הייצור בפועל, לרבות כלוב למקרן אותו ניתן לייצר גם בשיטת ה-CUSTOM MADE בהתאם לצרכי תכנון המעלית למקרן המותאמת עבורכם.

דגשים חשובים לרכישת מתלה למקרן

כאשר ניגשים לרכוש מתלה למקרן, חשוב לוודא שאותו מתקן למקרן עומד במספר תנאים מקדימים המבטיחים את תקינות המקרן לאורך זמן והתאמתו של מתקן למקרן לתנאי המקום בו תהיו מעוניינים להתקין אותו. בין יתר הדגשים החשובים לרכישת מתלה למתקן נכללים:

1. יכולת נשיאת משקל המקרן- חשוב לוודא שהמתקן למקרן יהיה תלוי על גבי מבנה יציב המסוגל לשאת משקל המתקן והמקרן, כאשר ההמלצה הבטיחותית היא למקדם ביטחון של פי 4 לפחות מהמשקל הכולל של המתקן והמקרן הייעודי.

2. אפשרויות כוונון המתקן - מתקן למקרן המאפשר כוונון לכל צד מעניק לכם גמישות בהתקנה וגם גמישות בהקרנה.

3. אסתטיקה - השיקול האסתטי הוא אחד מהשיקולים המרכזיים ביותר כשאר רוכשים מתלה למקרן, ולכן, חשוב לוודא שהמתקן מאפשר מעבר כבלים סמוי.

4. אופי החלל בו תהיו מעוניינים להציע את המתלה – במידה והתקרות בחלל בו אתם מתכוונים להתקין מתלה למקרן מעט משופעות, אנו ממליצים לכם לעשות שימוש במתקן המאפשר שינוי זווית הבסיס בהתאמה לזווית השיפוע.

מעוניינים לקבל ייעוץ מקצועי בכל הנוגע להתקנת מתקן למקרן? אצלנו בחברת גליל, תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ והכוונה המאפשרים לכם לרכוש את מתקני התלייה המותאמים ביותר לצרכי ההקרנה הנחוצים לכם ולכל מאפייני ההתקנה המופיעים לעיל.

כל סוגי המתקנים לכל אמצעי הצפייה במקום אחד!

כאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום מתקני תלייה ופתרונות אלקטרו-מכאניים בתחום התקשורת הקולית והחזותית, אנחנו בחברת גליל מתמחים בהליכי תכנון, פיתוח וייצור של כל סוגי המתקנים לכל אמצעי הצפייה וההאזנה כגון:

א. ייצור מוצרים בקטגוריית מתקנים לטלוויזיה כגון: מתקנים צמודי קיר למסכים, זרועות למסכי Tv, מתקני תלייה לטלוויזיה מהתקרה, מתקני רצפה למסכים ומעמדים לטלוויזיה ולמסכי מחשב

ב. ייצור מוצרים בקטגוריית מתקנים וזרועות למסכי מחשב

ג. ייצור של מתקני רצפה ותקרה לרמקולים

ד. ייצור של מעליות למסכי טלוויזיה ומקרנים

ה. ייצור של מתקנים לעולם הרפואי המשלבים בתוכם מקום ייעודי למסכי מחשבהידע המקצועי העומד לרשותנו בכל הנוגע לתכנון ופיתוח מתקני תלייה למקרנים, מסכי מחשב ומסכי טלוויזיה, מבטיח גם לכם את מוצרי האיכות הטובים ביותר בישראל!

דגשים להתקנה נכונה של מתלה למקרן :

נשיאת משקל - יש לוודא שהמתקן תלוי ע“ג מבנה יציב המסוגל לשאת את משקל המתקן + המקרן עם מקדם ביטחון של פי 4 לפחות!
מיקום המקרן - צריך להיות במישור העליון של מסך ההקרנה, אלא אם יש למקרן עדשה מתכווננת (Lens shift)
גמישות בהתקנה - מהווה יתרון גדול, מומלץ להשתמש במתקן המאפשר כיוונון בכל המישורים
אסתטיקה - למעבר כבלים סמוי חשיבות גבוהה במראה הכללי של המתקן!
תקרות משופעות - יש להשתמש במתקן המאפשר שינוי זווית הבסיס בהתאמה
איוורור - יש לוודא בזמן ההתקנה שאין חסימה או הפרעה לחום המקרן הנפלט

קראו כאן אודות מתקן לטלויזיה

לחצו למידע אודות זרועות מסכי מחשב מבית גליל

google-site-verification=14a_nnJIslneOTTleIU1bCsHkpvgDvWMOusp8TTSR78