פקס:  03-5781178 ליצירת קשר ניתן לחייג:  03-5707756
כתבו לנוצור קשר

מתקן תליה לטלוויזיה

מתקן תליה לטלוויזיה (מהתקרה)

  • מתקן תלייה לטלוויזיה

מתקן תליה לטלוויזיה לבית או לעסק

מסך הטלוויזיה הוא חלק בלתי נפרד מחיינו, וככזה, המסך זוכה בשנים האחרונות למגוון רחב של פתרונות בכל הנוגע לאופן הצבתו ו/או תלייתו בסביבת המגורים ובסביבת העבודה. להלן מידע כללי על כל האפשרויות השונות העומדות לרשותכם לצרכי העמדתם ו/או תלייתם של מסכי טלוויזיה שטוחים.

תליה / העמדה של מסכי טלוויזיה שטוחים

כניסתם של מסכי הטלוויזיה השטוחים אל תוך חיינו בתחילת שנות ה-2000, שינתה מקצה לקצה את איכויות הצפייה ב-"מסך הקטן"  ובאופן ישיר גם את האופן בו אנו צופים בטלוויזיה. עד הגעתם של מסכי הטלוויזיה השטוחים, רבים מאיתנו נדרשו להציב את הטלוויזיה הביתית על גבי מזנון ייעודי בשטח הסלון או בחדרי המגורים ובמקרים מסוימים לתלות את הטלוויזיה באמצעות זרועות טלוויזיה כבדות משקל, מסורבלות ובולטות לעין.

כיום, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות איכותיים למטרות תליה ו/או העמדה של מסכי הטלוויזיה השטוחים, כאשר כל מתקן תליה לטלוויזיה או כל מעמד למסך הטלוויזיה, מיוצר מחומרי גלם איכותיים, והכי חשוב: הוא נסתר מהעין ומאפשר להפוך את מסך הטלוויזיה לאלמנט עיצובי תלוי או עומד. כיום ניתן למצוא היצע הולך וגדל של פתרונות מודרניים המיועדים לצרכי תליה ו/או העמדה של מסכים שטוחים בכל גודל נדרש, החל מצגי מחשב בגדלים סטנדרטיים, דרך מסכי טלוויזיה בגדלים משתנים של 26 עד 55 אינץ' ועד לפתרונות תלייה למסכי ענק בגדלים של 60, 75 ואפילו 85 אינץ'. פתרונות  אלו מאפשרים לכל אחד ואחת מביניכם ליהנות מחוויית צפייה מודרנית ומהנה יותר וכל זאת מבלי לפגוע בסגנון העיצוב של החלל בו בחרתם למקם את מסכי הטלוויזיה.

פתרונות מודרניים להעמדה/תלייה של מסכי טלוויזיה שטוחים

  • מעמדים שולחניים לטלוויזיה -  אחד מאותם פתרונות איכותיים המוצעים כיום לצרכי העמדתם של המסכים השטוחים, הינו מעמד שולחני לטלוויזיה. מעמד זה מותאם לכל סוגי המסכים השטוחים המגיעים בגדלי מסך של 37 עד 55 אינץ' ובמשקל כולל של עד 50 ק"ג. מעמד שולחני לטלוויזיה מסוג מסך שטוח, בדומה לכל מתקן תליה לטלוויזיה מסך שטח, הינו מוצר המיוצר מפלדת אל חלד המתאפיינת גם ברמת גימור גבוהה ויוקרתית וגם בעמידות לאורך זמן ובתנאי קורוזיה קיצוניים. מעמדי הטלוויזיה מותאמים גם לסביבת העבודה המשרדית, ולכן, הם נחשבים לפתרון אידיאלי להעמדה של מסכי מחשב בגדלים שונים.
  • מתקני תליה לטלוויזיה מהתקרה - במידה ותהיו מעוניינים לתלות את הטלוויזיה השטוחה בחלל החדר, תוכלו לעשות בין היתר באמצעות מתקני תקרה הכוללים: זרוע אוניברסאלית לטלוויזיות שטוחות עד 55 אינץ', מתקן מסילה למסכי טלוויזיה המאפשר הזזת המסך מצד לצד בהתאם לזווית הצפייה הרצויה, ומתקני תלייה נוספים לטלוויזיות בגודלי מסך משתנים, לרבות, מתקן תליה לטלוויזיה שטוחה עד גודל 42 אינץ'.
  • מתקנים צמודי קיר - אפשרות נוספת העומדת לרשותכם בכל הנוגע לתלייתם של המסכים השטוחים בחדרי המגורים מיושמת באמצעות מתקני תלייה צמודי קיר. בקטגוריה זו תוכלו למצוא היצע מרשים של מתקני תלייה צמודי קיר המותאמים לגודלי מסך משתנים החל ממסכים בגודל 15 אינץ' ועד מסכי ענק בגודל 75 ואפילו 85 אינץ'.
  • מתקני רצפה למסכים - פתרון אלגנטי נוסף לצרכי תליה או העמדה של מסכים שטוחים בסביבת המגורים או העבודה מתאפשר באמצעות מתקני רצפה למסכים שטוחים עד גודל מרבי של 55 אינץ.
  • מעליות למסכי טלוויזיה - קטגוריית מוצר זו מאפשרת לכם ליהנות מפתרונות מתקדמים לתליית מסכים שטוחים מהקיר, מהתקרה ואפילו ממערכות הריהוט הביתיות או המשרדיות. בין יתר המוצרים המוצעים לכם בקטגוריה תוכלו למצוא מתקן כיס חשמלי נסתר למסכי טלוויזיה בגודל משתנה של 32 עד 65 אינץ', כאשר אופן התקנתו מתבצע בשילוב פרט נגרות/גבס.

מתקן תליה לטלוויזיה - מה חשוב לדעת?

הפתרונות השונים המוצעים לכם לצרכי תליה ו/או העמדה של מסכי הטלוויזיה השטוחים, מאפשרים לכל אחד ואחת מביניכם לבחור את האופציה המועדפת עליו ביותר לצרכי צפייה בטלוויזיה. בנוסף, כל מתקן תליה לטלוויזיה או כל מעמד לטלוויזיה מגיע עם אופציה למעבר סמוי של כבלי חשמל, ובכך תצוגת המכשיר בשטח חלל החדר הינה אסתטית יותר ונעימה יותר לעין. בנוסף, מתקני התליה/העמדה השונים מאפשרים לכם ליהנות מהתאמה מלאה בין האופן בו תהיו מעוניינים להציב את הטלוויזיה לבין הסגנון העיצובי של החדר בו ממוקם המסך.

מתקן תליה לטלוויזיה מהקיר או מהתקרה, מייצר עבורכם פתרון ייעודי המותאם לכל צרכי הצפייה הנחוצים לכם - בכל זווית אפשרית. כל אחד מהפתרונות המופיעים לעיל, מיוצרים על ידי חברת גליל ש.ל.ג, הנחשבת לחברה המובילה בישראל בכל הנוגע לתכנון וייצור של מתקני תליה למסכים ופתרונות אלקטרו- מכאניים בתחום התקשורת הקולית והחזותית לסביבת העבודה והבית החכם. כל מתקן תליה לטלוויזיה המיוצר על ידי חברת גליל, מתאפיין בין היתר ברמת גימור גבוהה ויוקרתית, עיצוב מינימליסטי ועמידות גבוהה הודות לתכנון המופקד וחוזק החומרים מהם מיוצר המוצר.

מתקן תליה לטלויזיה קונים רק אצלנו באתר של גליל שלג

google-site-verification=14a_nnJIslneOTTleIU1bCsHkpvgDvWMOusp8TTSR78