פקס:  03-5781178 ליצירת קשר ניתן לחייג:  03-5707756
כתבו לנוצור קשר

עמוד לטלוויזיה מנירוסטה

עמודי נירוסטה לטלויזיה ומסכיםסדרת מתקני נירוסטה (פלדת אל חלד) מאופיינת בגימור יוקרתי ובעמידה בתנאי קורוזיה קשים. מתקני נירוסטה, בהם עמוד נירוסטה, מעניקים אווירה של יוקרה, עיצוב וחדשנות. פתרונות התלייה הייחודיים שלנו מאפשרים שימוש בנירוסטה עבור צרכים שונים ובהתאם לדרישה האישית של הלקוח. 

ניתן לתלות את המסך על עמוד נירוסטה רצפתי או תקרתי. ניתן לתלות גם על עמוד תקרה-רצפה אשר מעניק עיצוב מתקדם ומעניין. כל העמודים מיוצרים בהתאם לצרכי השטח ודרישת הלקוח, ללא הגבלת גודל המסך. חלקם מוצרים קיימים וחלקם אנו מייצרים באופן פרטני בעזרת תוכנות מתקדמות, בתלת מימד, המאפשרות לנו לבחון את כל תנאי השטח ולהתאים את הפתרון היעיל ביותר.

התקנת עמוד נירוסטה לטלויזיה מתאפשרת על כל סוגי המשטחים: שיש, פרקט, פורצלן, גרניט, דק ועוד. ניתן להתקין את העמוד גם מתחת למשטח וליצור סביבה נקייה. כמו כן, ניתן לשלב את מתקני הנירוסטה השונים בעיצוב המודרני: רהיטי יוקרה, נישות, קירות גבס ועוד, כל זאת כאשר הכבלים נסתרים ואינם נגלים לעין. 

בגליל שלג תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים אשר יעניקו לכם פתרון יעיל, מעוצב ואיכותי לכל תחום המולטימדיה. אנו מתכננים ומייצרים את כל המתקנים בעזרת תוכנות הנדסה מתקדמות המאפשרות תכנון, עיצוב והדמיה של השטח והמוצר בצורה המדויקת ביותר. אצלנו תמצאו ממגוון של מוצרים, החל ממסך הקרנהמתקן תליה לטלויזיה ועוד. 

את עמודי הנירוסטה המיועדים לתליית מסכי טלויזיה, ניתן לייצר בהתאמה אישית מלאה ללא הגבלת גודל של מסך הטלויזיה, כאשר ניתן לשלב את עמודי הנירוסטה במסגרת הליך עיצוב לפנים החלל ובכך למעשה לתכנן שכל הכבלים יהיו נסתרים מהעין. פתרונות נוספים הממתינים לכם אצלנו בכל הנוגע לרכישת מעמד לטלויזיה כוללים מספר דגמים של מעמדים שולחניים למסכי מחשב בגודל עד 24 אינץ' היכולים לשמש כיום גם כמסכי טלויזיה בחדרי ילדים וכדומה. 

אנו מבטיחים לכם חוויה מקצועית ואמינה, התקנה מדויקת ואסתטית בשטח ואחריות למוצר איכותי ועמיד. 

צרו קשר עוד היום באתר וקבלו הצעת מחיר משתלמת.