פקס:  03-5781178 ליצירת קשר ניתן לחייג:  03-5707756
כתבו לנוצור קשר

עמוד לטלוויזיה מנירוסטה

עמודי נירוסטה לטלויזיה ומסכים

מעלית למסך

  • עמוד נירוסטה
  • עמוד נירוסטה לטלוויזיה

סדרת מתקני נירוסטה (פלדת אל חלד) מאופיינת בגימור יוקרתי ובעמידה בתנאי קורוזיה קשים. מתקני נירוסטה, בהם עמוד נירוסטה, מעניקים אווירה של יוקרה, עיצוב וחדשנות. פתרונות התלייה הייחודיים שלנו מאפשרים שימוש בנירוסטה עבור צרכים שונים ובהתאם לדרישה האישית של הלקוח. 

אופן השימוש - עמוד נירוסטה

ניתן לתלות את המסך על עמוד נירוסטה רצפתי או תקרתי. ניתן לתלות גם על עמוד תקרה-רצפה אשר מעניק עיצוב מתקדם ומעניין. כל העמודים מיוצרים בהתאם לצרכי השטח ודרישת הלקוח, ללא הגבלת גודל המסך. חלקם מוצרים קיימים וחלקם אנו מייצרים באופן פרטני בעזרת תוכנות מתקדמות, בתלת מימד, המאפשרות לנו לבחון את כל תנאי השטח ולהתאים את הפתרון היעיל ביותר.

התקנת עמוד נירוסטה לטלויזיה

התקנת עמוד נירוסטה לטלויזיה מתאפשרת על כל סוגי המשטחים: שיש, פרקט, פורצלן, גרניט, דק ועוד. ניתן להתקין את העמוד גם מתחת למשטח וליצור סביבה נקייה. כמו כן, ניתן לשלב את מתקני הנירוסטה השונים בעיצוב המודרני: רהיטי יוקרה, נישות, קירות גבס ועוד, כל זאת כאשר הכבלים נסתרים ואינם נגלים לעין. 

בגליל שלג תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים אשר יעניקו לכם פתרון יעיל, מעוצב ואיכותי לכל תחום המולטימדיה. אנו מתכננים ומייצרים את כל המתקנים בעזרת תוכנות הנדסה מתקדמות המאפשרות תכנון, עיצוב והדמיה של השטח והמוצר בצורה המדויקת ביותר. אצלנו תמצאו ממגוון של מוצרים, החל ממסך הקרנהמתקן תליה לטלויזיה ועוד.

אנו מציעים מגוון עמודי נירוסטה למסך המתאימים לעיצובים שונים של החלל. עמוד נירוסטה מהרצפה, עמוד נירוסטה מהתקרה, עמוד נירוסטה למסך משולב בתוך רהיט, עמוד נירוסטה תקרה-רצפה ועוד. עמודי הנירוסטה מיוצרים בהתאמה לתנאי השטח ודרישות הלקוח. כמו כן אנו מציעים מגוון פתרונות אישיים ללקוחות עם דרישות מיוחדות. 
אם אתם זקוקים לפתרון ייחודי אנחנו נשמח לתכנן, להנדס ולייצר את הפתרון המתאים ביותר עבורכם.

עמודי הנירוסטה שאנו מייצרים בעלי גימור יוקרתי ומדוייק ומקיימים השלמה לעיצוב מוקפד ואיכותי. מלבד עמודים לטלוויזיה אנו מציעים עוד מגוון פתרונות איכותיים להתקנת המולטימדיה בבית שלכם, בין אם להסתיר לחלוטין את מסך הטלוויזיה ע"י מתקן הרמה חשמלי או במילים אחרות, מעלית למסך, או בין אם תרצו להקים מיני קולנוע ביתי ע"י מתקן למקרן ומסך הקרנה איכותי.

אנו מבטיחים לכם חוויה מקצועית ואמינה, התקנה מדויקת ואסתטית בשטח ואחריות למוצר איכותי ועמיד. 

צרו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר משתלמת.

google-site-verification=14a_nnJIslneOTTleIU1bCsHkpvgDvWMOusp8TTSR78