פקס:  03-5781178 ליצירת קשר ניתן לחייג:  03-5707756
כתבו לנוצור קשר

קיר מסכים

קיר מסכים

בחברתנו תוכלו למצוא פתרונות ייצור והתקנה מתקדמים לקירות מסכים:

מחפשים אחר פתרונות שירות מתקדמים להתקנת קיר מסכים במשרדי החברה או בית העסק? רוצים ליהנות מתהליכי ייצור מובילים בתחום קירות המסכים? זה הזמן להיחשף לפתרונות השירות המתקדמים של חברת גליל - החברה המובילה בישראל בתכנון, ייצור והתקנה של פתרונות אלקטרו-מכאניים בתחום התקשורת הקולית והחזותית.

קיר מסכים הינו קיר דקורטיבי המשלב בתוכו מסכי צפייה בגדלים שונים המתאפיינים באיכות צפייה גבוהה במיוחד. קירות אלו משמשים כקירות מרכזיים בכניסה למבנים המאכלסים את משרדיהם של החברות המובילות ביותר בארץ ובעולם והם מהווים מעין מיצג תקשורתי מרשים ביופיו. בשנים האחרונות, יותר ויותר חברות, ארגונים ובתי עסק מובילים בתחומם, בוחרים להציב קיר מרכזי בחלל העבודה, כאשר המסכים המוטמעים בתוך הקיר משמשים כאמצעי צפייה בתכנים שיווקיים/פרסומיים אודות החברה/הארגון/בית העסק.

קירות מסכים - תהליך הייצור

אנחנו בחברת גליל, עוסקים ומתמחים בהליכי תכנון, ייצור וביצוע של קירות מסכים, ומאפשרים לכלל לקוחותינו ליהנות מפתרונות שירות בהתאמה אישית מלאה בכל הנוגע להתקנת קיר שכזה במבנה העומד לרשותם. קירות המסכים המיוצרים על ידינו מתאפיינים באיכות צפייה גבוהה במיוחד וברמת גימור יוקרתי המשדרגת את קיר המסך ומעניקה לו מימד נוסף של יוקרה וחדשנות.
קירות המסכים המיוצרים על ידינו מיוצרים באמצעות חומרי גלם שונים כגון: זכוכית, ברזל, אלומיניום או נירוסטה. המסגרות הייעודיות לקירות המסכים מותאמות לשילובם של מתקנים ייעודיים למסכים, כאשר תכנון גודל המסך נקבע בהתאם לגודל הייעודי המתוכנן ובהתאמה מלאה לצרכי הצפייה במסכים. 

כל השימושים האפשריים


התכנון, הייצור והתקנה הינם הליכים מקצועיים המיושמים על ידינו בחברת גליל למגוון רחב של מטרות שימוש שונות כגון:

• הצבת קיר מסכים בכניסה למבנה המאכלס את משרדי החברה/הארגון/בית העסק – במקרים אלו, קירות המסכים משמשים כמעין קיר ממותג בו ניתן להקרין תכנים שיווקים שונים אודות החברה/הארגון/בית העסק

• הצבה בחדרי ישיבות- במקרים אלו, קיר המסך משמש כאמצעי ויזואלי מתקדם מסוגו להקרנת מצגות עסקיות וכדומה, ובנוסף, הוא משדרג את חדר הישיבות ומעניק ערך מיתוגי לחברה/ארגון

• הצבתו של הקיר כאמצעי חציצה ב-OPEN SPACE – במקרים אלו, קיר המסכים מיועד לצרכי חציצה בשטחי עבודה במתכונת OPEN SPACE, כאשר המסכים עצמם יכולים לשמש גם את העובדים במקום למטרות צפייה בתכני עבודה משותפים.

• קיר נייד לתערוכות ואירועים - במקרים אלו, אנו מייצרים קירות מסכים המותאמים לצרכי ניוד והצבתם בתערוכות ואירועים שונים בהם החברה/הארגון/בית העסק נוטל חלק.
שימושים אלו מיושמים כיום על ידי חברות מובילות בעולם הגדול, כאשר אנחנו בחברת גליל יודעים להתאים את צרכי הקהל המקומי בישראל לכל אחד מהשימושים הנפוצים בקירות מסכים.


הטכנולוגיה מדברת בעד עצמה


השימוש בקירות מסכים בהתאם לכל אחת מאפשרויות השימוש בו המופיעות לעיל, מאפשר לחברה/לארגון/לבית העסק, למתג את עצמו כמקום בו הטכנולוגיה המתקדמת היא חלק בלתי נפרד מה-DNA של המקום. יופיים של קירות המסכים בשילוב ההיבט הפונקציונאלי שלהם כקיר צפייה לכל דבר ועניין, הופכים את הקיר לאמצעי חזותי התורם רבות למיתוג בית העסק, הארגון או החברה העושים בו שימוש כזה או אחר.

חברת גליל מציגה: פתרונות CUSTOM MADE לייצור קיר מסכים 

אנחנו בחברת גליל, עוסקים ומתמחים במתן פתרונות תכנון וייצור של מתקני תלייה ופתרונות אלקטרו מכאניים בתחום התקשורת הקולית והחזותית לסביבת העסקים החכמה והבית החכם, כאשר אחת מההתמחויות המקצועיות שלנו בא לידי ביטוי בפרויקטים מיוחדים במסגרתם אנו מספקים פתרונות ייחודיים בהתאמה אישית (CUSTOM MADE) מלאה לצרכי הלקוח הפרטי והעסקי כאחד. השאיפה לחדשנות טכנולוגית בשילוב הרעיונות היצירתיים שלנו, מאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות לייצור קיר מסכים בסביבת בית העסק או הבית החכם.
בעצם - אולי אני אחכה עם זה -הרגע ברחתסתי 
את ההתקנה של הקיר על ידי אנשי המחלקה לפרויקטים מיוחדים שלנו, כאשר את הרעיונות המיוחדים של אנשי המחלקה תוכלו לראות כאן 

במידה וגם אתם מעוניינים להתקין קיר מסכים מרהיב ביופיו, אנו מזמינים גם אתכם ליצור עימנו קשר עוד היום.

כל הפתרונות המוצעים על ידינו למטרות ייצור קיר מסכים, מיושמים על ידי מחלקת תכנון ופיתוח הנתמכת בתוכנת תיב"מ מתקדמת מסוגה, כאשר הליך הייצור עצמו משלב הדמיות בתלת מימד לצרכי המחשה מוקדמת. כמו כן, בתהליך הייצור אנו משלבים עבודות חיתוך בלייזר, כיפוף וריתוך של חומרי גלם שונים ופעולות נוספות המאפשרות לנו לייצר את פתרונות הצפייה הטובים ביותר גם בקירות המסכים אותם אנו מייצרים עבור קהל לקוחותינו.


  • קיר מסכים
  • תכנון וביצוע קיר מסכים